HAKKIMIZDA
Yapı Projeleri Bilgi Bankası | “Proje Takibi Bizim İşimiz”

Anba Yayın Gurubu olarak 1985 yılından bu yana inşaat sektörüne hizmet vermekteyiz. Projehaber.com portalı 35 yıllık bilgi birikimimizle hizmet verdiğimiz sektöre yaptığımız yeniliklerden sadece bir tanesi.

Bu portalda tüm Türkiye genelinde faaliyet gösteren müteahhit firmalara ulaşarak şu anda devam eden projeleri ile ilgili bilgi sahibi olacak ve en önemlisi bilgisayar karşısında oturarak bu projelere teklif verebileceksiniz.


Projehaber.com amacı nedir?
Projehaber.com sitesinin amacı, inşaat sektörüyle ilgili 1 Milyon USD'nin üzerinde başlayan/başlayacak yapı projelerini doğru, zamanında ve eksiksiz olarak sunmaktır.

Projehaber.com'da firma bilgileri yer alıyor mu?
Projehaber.com bir bilgi bankasıdır, Sistemde projeler dışında inşaat müteahhitleri, proje mimarları, iç mimarlar, peyzaj mimarları, elektrik proje ve taahhüt firmaları, mekanik proje ve taahhüt firmaları, mühendislik firmaları ve özel yüklenici firmaların bilgilerine ulaşabilir, devam eden ve tamamlanan projeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sistemimizde 35.000 üzerinde firma bilgisine ulaşabilirsiniz.

- Sistemde hangi bilgiler yer alıyor?
Tüm Türkiye genelinde yer alan müteahhit ve yatırımcı firmaların yetkili ismi, adresi, telefonu, web ve mail adreslerini bulunuyor. Bu firmaların devam eden/başlayacak projeleri hakkında, projenin tam adı, nerede inşa edildiği, başlangıç-bitiş tarihi, proje bedeli, yatırımcı firması, şantiye-satış ofisi numarası, çözüm ortakları, proje görselleri, projenin web sitesi ve şu anda ne aşamada devam ettiğine dair bütün bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Devam eden projelerin kapsamı nedir?
Devam eden projeler Alışveriş merkezleri, Ofis-Plaza, Ticaret Merkezi-Mağaza, Karma Proje-Mixuse, Yönetim-Hizmet binaları, Sağlık tesisleri-Hastaneler, Oteller-Tatil köyleri-Kaplıcalar, Eğitim tesisleri, Sanayii tesisleri-Fabrikalar, Residence konutlar, Markalı konutlar, Villalar, Konut-Apartman, Kooperatif-konut, TOKİ konut, Spor yapıları-Sosyal tesisler, Dini yapılar, Yurt binaları-Huzur Evleri, Kültür Yapıları, Enerji-Doğalgaz-Petrokimya, Ulaştırma, Telekomünikasyon, Altyapı-çevre-arıtma, diğer projeler ve yurt dışı projeleri ile ilgili 1 Milyon USD'nin üzerinde projeleri kapsamaktadır

Projeler hangi aralıklarla güncelleniyor?
Sitemimizde yer alan bilgiler 30-45 gün içerisinde güncellenmektedir.

Sistemde yer alan proje bilgileri hangi bölgeleri kapsıyor?
Sistemimizde yer alan projeler tüm Türkiye'yi ve Türk müteahhitlerin yurt dışında yaptığı projeleri kapsamaktadır.

Projehaber bana ne kazandıracak?
Projehaber.com sistemi size her şeyden önce zaman kazandıracak. Bölge bölge şantiye şantiye gezmek yerine Projehaber sayesinde tüm Türkiye genelinde yer alan projelerden haberdar olacaksınız ve bu bilgilere zamanında ulaşıp teklif verme şansı yakalayacaksınız.